V Niedziela Wielkanocna - 28.04.2024r.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:

- w czwartek - wsp. św. Atanazego;

- w piątek - Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św., jak w niedzielę. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- w sobotę - wsp. św. Floriana.

2. W środę rozpoczyna się maj - miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe: niedziela - 15 min. przed Mszą św.,  środa po Mszy św. o godz. 18.00, w  pozostałe dni tygodnie o godz. 19.00 przy krzyżu.

3. W niedzielę po Mszy św. w Dobrowie spotkanie Rodziców dzieci, które w tamtym roku przystąpiły do I komunii św.

4. W niedzielę gościć będziemy księdza z Sanktuarium Skrzatuskiego, który przygotuje nas do peregrynacji Piety Skrzatuskiej.

5. Wystawione są koszyki do których możemy składać intencje do MB Skrzatuskiej.

PEREGRYNACJA W NASZEJ PARAFII PIETY MATKI BOŻEJ SKRZATUSKIEJ

(10-11-12.05.)

10 maja (piątek)

BUKÓWKO - 18.00 - powitanie Piety Skrzatuskiej, 18.30 - Msza św., 19.30 "Spotkanie z Matką" zakończone Apelem Jasnogórskim. (różaniec z intencjami, osobista modlitwa, możliwość spowiedzi św.).

11 maja (sobota)

BUKÓWKO - 08.00 - osobista modlitwa, 09.00 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, pożegnanie Piety Skrzatuskiej.

ŻYTELKOWO - 12.00 - powitanie Piety Skrzatuskiej, 12.30 - Msza św. (po Mszy św. osobista  modlitwa), 15.00 - "Spotkanie z Matką" zakończone pożegnaniem Piety (różaniec z intencjami,  osobista modlitwa)

DOBROWO - 18.00 - powitanie Piety Skrzatuskiej, 18.30 - "Spotkanie z Matką" zakończone Apelem Jasnogórskim (różaniec z intencjami, możliwość spowiedzi św., prywatna modlitwa

12 maja (niedziela)

DOBROWO - 09.00 - osobista modlitwa, 10.00 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, 10.30 - Msza św. zakończona pożegnaniem w naszej Parafii Piety Skrzatuskiej.

ŻYTELKOWO, BUKÓWKO - 09.00 - MSZE ŚW. NIEDZIELNE

GORĄCO ZAPRASZAM NA SPOTKANIE Z MATKĄ BOŻĄ SKRZATUSKĄ